PIŁKA RĘCZNA

Reprezentacja chłopców w piłce ręcznej brała udział w rozgrywkach Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Sokołowie Podlaskim. W eliminacjach, które miały miejsce 12 listopada w Sterdyni spotkało się 6 szkół: SP Ceranów, SP Repki, SP Łazów, SP Kosów Lacki, SP Skibniew oraz SP Sterdyń. Z tego grona do finału powiatowego awansowały SP Sterdyń i SP Skibniew.

Finały powiatowe zostały rozegrane 20 listopada w sali SP nr 1 w Sokołowie Podlaskim. W pierwszym meczu zagraliśmy ze Szkołą Podstawową nr 2 z Sokołowa Podlaskiego ulegając 11:6. Stawką drugiego meczu były brązowe medale. Niestety musieliśmy uznać wyższość reprezentacji ze SP nr 1. Ale wynik 11:7 z gospodarzem turnieju nie przynosi nam ujmy. Tak więc w klasyfikacji końcowej na 9 drużyn startujących zajęliśmy 4 miejsce.

Wyniki finałów

DRUŻYNA WYNIK